На Прикарпатті прокуратура вимагає повернути державі земельну ділянку вартістю понад 11 мільйонів

Господарський суд Івано-Франківської області відкрив провадження у справі за позовом Калуської місцевої прокуратури до одного із суб’єктів господарювання про розірвання договору оренди та повернення у державну власність землі площею понад 13 гектарів вартістю понад 11 мільйонів гривень, а також стягнення заборгованості з орендної плати.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури Івано-Франківської області.

Так, за даними прокуратури, Головне управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області надало в оренду суб’єкту господарювання строком на 25 років земельну ділянку, яка знаходиться за межами одного із населених пунктів Долинського району Івано-Франківської області для здійснення діяльності, пов’язаної з розміщенням та експлуатацією енергогенеруючих підприємств і обслуговуванням сонячної електростанції.

Однак суб’єкт господарювання систематично порушував суттєві умови договору оренди, несвоєчасно і не в повному розмірі вносив орендну плату, внаслідок чого допустив заборгованість у сумі понад 500 тисяч гривень.

Рішенням суду із відповідача раніше вже стягнуто понад 400 тисяч гривень. Проте земельна ділянка за цільовим призначенням так і не використовується, що й стало підставою для звернення до суду. 

Нагадаємо: На Івано-Франківщині прокуратура судиться з недобросовісним орендарем землі

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!