У Калуші на аукціон виставили 19 гектарів землі

 • На «Прозорро.Продажі» та на сайті Національної електронної біржі  Калуська міська рада оприлюднила два оголошення  про проведення  аукціонів на право оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

  Приймання заяв триватиме до 25 грудня, електронні аукціони заплановані на 26 грудня.

  Земельні ділянки передають в оренду на строк 7 років. Стартовий розмір річної орендної плати становить 12% від нормативної грошової оцінки, а крок земельних торгів – 5% від стартової ціни, інформують «Вікна».

  А саме Калуська міська рада оголосила електронні торги з продажу права оренди таких земельних ділянок:

  • площею 19 га у мікрорайоні Підгірки міста Калуша. Стартова ціна — 58 242,05 гривні;
  • площею 3,29 га за межами села Копанки. Стартова ціна — 5392,65 гривні.

  Таким чином, загальна площа ділянок — близько 22,3 га. Земельні ділянки мають намір передати в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

  Нагадаємо, минулого року для забезпечення продовольчої безпеки в умовах воєнного стану в Україні дозволили передавати в оренду земельні ділянки сільськогосподарського призначення аграріям без проведення аукціонів терміном на рік. Відтак було укладено 35 договорів оренди на загальну площу майже 490,7 га. Термін оренди вже збіг, тож право оренди цих земельних ділянок масово виставляють на земельні торги.

  Лише у жовтні Калуська міська рада прийняла рішення про проведення земельних торгів у формі електронного аукціону на 20 земельних ділянок сільськогосподарського призначення сумарною площею понад 216 га. Аукціони на 19 з них сумарною площею близько 198 га вже оголосили — вони відбуватимуться впродовж грудня.

  Рішення про проведення електронних торгів на сільськогосподарські землі приймали і раніше. Так, цього року у Калуші через аукціони вже визначили орендарів десяти земельних ділянок сільськогосподарського призначення сумарною площею близько 120 га.

  До теми: Нафтогазовий комплекс в Угринові продали за 6 млн гривень

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!