Також з метою узаконення трудових прав «тіньових» працівників, протягом 5 місяців п.р. перевірили 81 суб’єкт господарювання, які мали потенційні «трудові» ризики. За результатами контрольно-перевірочних заходів роботодавці оформили належним чином трудові відносини з 129 найманими працівниками.
Окрім того, на комісіях, створених при держадміністраціях, заслухали керівників 556 юридичних осіб та 470 підприємців, в яких рівень заробітної плати нижчий, як законодавчо встановлений.
Результатом заслуховувань є підвищення рівня заробітної плати 501 підприємством і 422 фізичними особами – підприємцями та додаткові надходження до бюджету 347,9 тис грн податку на доходи фізичних осіб та 407,7 тис грн єдиного внеску.
Також податківці інформують, що кожен працівник за допомогою «Електронного кабінету» може отримати інформацію про суми нарахованого та виплаченого доходу чи звернутися до Центру обслуговування платників із заявою про отримання такої інформації. Якщо ж виявиться, що роботодавець ігнорував права найманих працівників та ухилявся від оподаткування, то отримана інформація від органів ДФС може слугувати для звернення до контролюючих органів.
Нагадаємо, Франківські муніципали борються з жебраками, яких привозять «на роботу» на автобусі