На Прикарпатті утворилась ще одна ОТГ

На Прикарпатті утворилась ще одна ОТГ – Гвіздецька.

Про цей йдеться на сторінці Івано-Франківського Центру розвитку місцевого самоврядування.

Вчора, 5 вересня, відбулись сесії Гвіздецької селищної та Старогвіздецької і Остапківської сільських рад, які прийняли фінальні рішення щодо затвердження добровільного об’єднання у Гвіздецьку об’єднану територіальну громаду.

Громада завершила усі необхідні процедури щодо добровільного об’єднання згідно закону. Тож з цього моменту вони вже офіційно ОТГ. Про це повідомляють в Івано-Франківському Центрі розвитку місцевого самоврядування, створеному за підтримки Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe.

Громади, які об’єднались у Гвіздецьку ОТГ, використали свій шанс зробити це на умовах добровільності у форматі, який влаштовує усіх учасників. І ще раз підтвердили, якщо є бажання, то усі необхідні рішення приймаються швидко і командна робота налагоджується ще в процесі об’єднання“, – говорить директор Івано-Франківського ЦРМС Руслан Панасюк.

У свою чергу, радник з питань децентралізації Івано-Франківського ЦРМС Максим Чопей (Maksym Chopey) додає, що Гвіздецька громада має досить непогані показники спроможності.

В умовах об’єднання її загальний бюджет має зрости у три рази. І прогнозованого обсягу бюджетних надходжень на основі даних 2019 року має бути цілком достатньо для покриття видатків.

До теми: Денис Шмигаль обіцяє вирішити найболючіші проблеми прикарпатських ОТГ

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!