У Нижньовербізькій громаді куплять контейнери для роздільного збирання відходів

 • Проєкт Нижньовербізької громади серед переможців 12 конкурсу програм розвитку місцевого самоврядування. Завдяки виграному проєкту в ТГ продовжать здійснювати заходи з роздільного збирання та сортування побутових відходів.

  Про це у коментарі повідомив очільник сільської ради Ярослав М’якущак, пишуть у пресслужбі Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття.

  За його словами, загальна вартість проєкту становить 450 тисяч гривень. На його реалізацію сільська рада отримає з обласного бюджету 337 тисяч гривень, ще 113 спрямують з місцевої казни.

  Як повідомив Ярослав М’якущак, у межах ініціативи до громади планують закупити десять великих металевих контейнерів та 500 індивідуальних.

  «Такий запит ми отримали від нашого комунального підприємства. Наступного року реалізуємо цей проєкт. Наше завдання – забезпечити усі домашні господарства сміттєсортувальними контейнерами. Питання екології має важливе значення. Якісне управління необхідно забезпечувати у всіх напрямах. Приємно, що наш проєкт здобув перемогу», – сказав посадовець.

  Він зазначив, що станом на сьогодні більшість домашніх господарств громади охоплені сміттєсортувальними баками. Втім, наприкінці 2020 року до громади доєднались ще два населенні пункти – Спас і Ковалівка.

  «Тому була необхідність у закупівлі ще нових контейнерів. Це співпало з пріоритетними напрямками обласного конкурсу програм місцевого самоврядування. Ми й написали проєкт – і здобули перемогу. Дякуємо Івано-Франківській обласній раді за підтримку», – говорить М’якущак.

 • При цьому він наголосив, що заходи з поводження з ТПВ у громаді здійснюють з 2018 року. Тоді у межах взаємодії з програмою DOBRE до ТГ закупили новий сміттєвоз та контейнери. Також розробили й комплексну програму поводження з твердими побутовими відходами.

  «У рамках співпраці з програмою DOBRE проводилось соціологічне опитування жителів громади, на основі якого визначали перелік найбільш нагальних проблемних питань, що потребують невідкладного вирішення. Тоді результати дослідження показали – поводження з ТПВ і є одним з таких», – підсумував Ярослав М’якущак.

  Читайте також: У Бурштинській ОТГ біля будинку культури облаштували зону для відпочинку (ФОТО)

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!