Новий очільник Прикарпаття зустрівся з активістами громадських об’єднань

Голова облдержадміністрації Денис Шмигаль провів низку зустрічей із активістами громадських об’єднань Прикарпаття.

Зокрема, очільник Івано-Франківщини поспілкувався із представниками громадських організацій «Воїн України»,  інвалідів-візочників, обласної профспілки автомобілістів і дорожників та Громадської ради при облдержадміністрації.

Під час розмови із провідником ГО «Воїн України» Всеволодом Андрусівим  обговорювалися питання надання підтримки для завершення ремонту, а відтак і належного функціонування реабілітаційного центру для учасників бойових дій та їх сімей, який створений на базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Зазначалося, що наразі фізичну та психологічну реабілітацію в центрі, який є унікальним проектом на Івано-Франківщині, вже отримали більше п’ятдесяти учасників Операції об’єднаних сил області. Керівник організації переконаний, що даний центр допоможе бійцям та їх родинам відновити фізичне та психологічне здоров’я й повернутися до звичного життя.

Окрім того, Всеволод Андрусів висловив сподівання щодо підтримки новоствореного футбольного клубу «Івано-Франківськ-АТО». На сьогодні функціонування клубу здійснюється за кошти меценатів та благодійників, однак фінансового ресурсу недостатньо для проведення виїзних ігор та проведення турнірів.

Зі своєї сторони Денис Шмигаль запевнив керівництво громадської організації у належній підтримці  обласної влади щодо вирішення даних питань.

Із представниками профспілки автомобілістів і дорожників очільник Прикарпаття обговорив проблемні питання галузі та шляхи їх вирішення. Зокрема, йшлося про забезпечення курсування автобусів у найвіддаленіші населені пункти області, створення умов для перевезення інвалідів, проведення відкритих конкурсів для підприємств та ряд інших питань.

Поряд з цим, спілкуючись із керівником громадської організації інвалідів «СЛІД» Миколою Макаром, обумовлено ряд ініціатив щодо впровадження доступності для людей із обмеженими фізичними можливостями у громадських місцях Івано-Франківська та області. Зазначимо, що громадська організація, яка працює вже близько 10 років, власними зусиллями змогла вирішити чимало проблемних питань людей даної категорії, зокрема, забезпечення речами першої необхідності, встановлення пандусів у громадських місцях.

«Я завжди із повагою ставлюся до тих, хто бере ініціативу у свої руки, та вирішує проблемні питання людей із обмеженими фізичними можливостями, – зазначив голова облдержадміністрації. – Тож, зі щирістю буду допомагати вам, адже переконаний, що для осіб з інвалідністю мають бути створені відповідні умови для комфортного пересування».

Про налагодження подальшої співпраці з Громадською радою при облдержадміністрації йшлося під час спілкування Дениса Шмигаля з представниками ряду громадських об’єднань.

«Позиція і думка громадськості для нас дуже важлива, адже постійна взаємодія та узгоджена позиція буде запорукою прийняття правильних рішень», – зазначив очільник Прикарпаття.

Нагадаємо, Новий очільник Прикарпаття назвав ремонт мостів та доріг пріоритетним завданням

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!