Обласна рада таки розгляне питання про відставку Ольги Галабали

Рада не могла вирішити чи розглядати питання про припинення повноважень депутата обласної ради Ольги Галабали на посаді заступника голови обласної ради.

Обговорення виникло в зв’язку з тим, що депутат від фракції «Воля» вступила в дискусію з головуючим на сесії Олександром Сичем, зауваживши, що питання не може бути внесено до порядку денного, оскільки за нього мають голосувати всі депутати обласної ради. Звернення, яке отримала президія з підписами 32-ох депутатів, недостатньо для розгляду питання на сесії. Для того, щоб уникнути зауважень з цього приводу, перший заступник голови обласної ради Василь Гладій був змушений провести поіменне голосування.

В результаті голосування про внесення питання про припинення повноважень депутата обласної ради Ольги Галабали на посаді заступника голови обласної ради 43 депутати проголосували за (з необхідних 28-и необхідних для внесення даного питання на розгляд), 22 депутати утримались, восьмеро полосували проти. Тож дане питання сьогодні все ж розглядатимуть.

Нагадаємо, 32 депутати просять зняти Ольгу Галабалу з посади заступника голови.

12939656_123066581424362_1267977518_n

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!