Оновлення «АТБ» та вигоди для покупців

Національна мережа дискаунтерів крокує в ногу зі своїми європейськими колегами

Сьогодні ні в кого не викликає сумнівів, що «АТБ» є не тільки найбільшою, але й  найдинамічнішою у своєму розвитку торговельною мережею України. По всій країні працюють 929 маркетів із такими вивісками, де щодня (!) купують товари і продукти понад три мільйони українців. Мешканці Івано-Франківщини самі могли переконатися в тому, як швидко зростає в їхньому регіоні кількість магазинів «АТБ»: за нетривалий термін компанія відкрила тут  уже близько десяти сучасних комфортних дискаунтерів (магазинів, що пропонують якісні товари в достатньому асортименті за доступними цінами).

Але навіть такі чудові результати не дають керівництву «АТБ» зупинятися на досягнутому. Мережа продовжує розвиватися не тільки кількісно, але й якісно. І це робить її дуже схожою в своїх прагненнях на провідних зарубіжних колег. Адже впровадження передових технологій, концепцій і практик – новий тренд для формату «дискаунтер» у цивілізованих країнах. «Поряд з такими європейськими лідерами, як Lidl і Aldi, компанія «АТБ-маркет» розглядає цей розвиток як провідний напрям своєї інвестиційної діяльності на найближчі роки. Зокрема, йдеться про те, що одним із пріоритетних завдань компанії є модернізація магазинів торговельної мережі», – зазначає Борис Марков, голова Ради директорів, генеральний директор корпорації «АТБ».

Щоб зрозуміти, про що розповідає експерт, досить відвідати один із оновлених магазинів мережі. Вони не схожі на звичні «АТБ»: використано інші кольори в оформленні, в торгових залах більше місця, вдосконалено сервіс, покупцям надають додаткові послуги тощо. Фахівці також гідно оцінюють зміни, адже в оновлених маркетах встановлені холодильне та морозильне обладнання останнього покоління, новітня система освітлення, побудована на базі LED-технологій, впроваджені технології утеплення, опалення та рекуперації енергії, які скорочують витрати на опалення до 70%. «Оновлені магазини «АТБ» – це свого роду експериментальний майданчик, де впроваджені сучасні рішення у сфері роздрібної торгівлі, будівництва та енергозбереження», – пояснює Борис Марков.

За його словами, відкриття подібних торговельних точок не є початком розвитку нового формату магазинів, це лише оновлення чинної концепції дискаунтерів. Іншими словами, розширюється площа магазинів, збільшується викладка товарів, створюються більш комфортні умови для покупців. Але ціни залишаються тими самими: обґрунтованими і доступними для українців із різним рівнем доходів.

Звичайно, багато жителів Івано-Франківщини також хотіли б  побачити в їхніх містах оновлені «АТБ». Можна прогнозувати, що чекати залишилося не так вже й довго. Компанія поступово реконструюватиме діючі маркети. У поточному році по всій країні такі зміни планують у 50 торговельних точках. Крім того, всі нові магазини (площею від 800 кв. м) одразу відкриватимуться у новій концепції. Якщо сьогодні загальна кількість «диво-АТБ» становить трохи більше чотирьох десятків, то вже до грудня цей показник істотно збільшиться.

Ну а пересічні покупці отримають не просто комфортне обслуговування, але й сервіс на рівні кращих закордонних стандартів. Ось як розуміють у цій мережі вислів  «крокувати в ногу з Європою».

Автор: Костянтин Безурко

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!