Найбільшими роботодавцями України стали «Укрзалізниця», АТБ, «Укрпошта»

 • Очолила рейтинг «Укрзалізниця». «Сільпо» значно скоротила штат.

  За даними Державної служби статистики та фінансовій звітності підприємств України «Укрзалізниця», АТБ та «Укрпошта» очолили рейтинг найбільших роботодавців України.

  Дев’ять підприємств з топу потрапили до цьогорічного Індексу Опендатабот як найбільші за обігом бізнеси з бездоганною діловою репутацією, інформує Опендатабот.

  Найбільшим роботодавцем України стала «Укрзалізниця» – у компанії працює 187 620 співробітників. На другому місці із 44 тисячами робітників опинився АТБ-МАРКЕТ. Третю сходинку обіймає «Укрпошта», де працює 34,7 тисячі співробітників.

  Дев’ять компаній з рейтингу скоротили кількість своїх співробітників у 2023 році. Так, протягом минулого року «Укрпошта» звільнила 35% своїх працівників. До трійки компаній, які помітно скоротили свій штат торік, також потрапили Сільпо (-18.1%) та Енергоатом (-12.5%).

  На запит Опендатабота в «Укрпошті» зазначили, що компанія не проводила масового скорочення персоналу, водночас працює над впровадженням масштабних ініціатив щодо діджиталізації процесів та автоматизації ручних операцій.

  Більшість топових роботодавців України зареєстровані в Києві – шість компаній. Ще три компанії зареєстровані на Дніпропетровщині та одна – у Запорізькій області.

  До теми: В Україні з’явилася професія «Фахівець із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб»

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!