Підозра на коронавірус: медики перевіряють двох франківців на COVID-19

Сьогодні, 20 березня, о 16:00 міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків знову розповів про стан справ у місті під час карантину. 

Мер сказав, що в Івано-Франківську перевіряють ще двох мешканців на коронавірус. Мова йде про чоловіка та сина померлої жінки. 

Нагадаємо, що 19 березня в Івано-Франківську виявили перший випадок захворювання на коронавірус. Жінка нещодавно померла в інфекційній лікарні. Їй було 56 років. Сьогодні її поховали на міському кладовищі з дотриманням санітарних норм. 

“До вечора маємо знати результати. Попередньо підозри не підтвердилися, але очікуємо київських лабораторних досліджень, щоб знати точно”, – зазначає Руслан Марцінків. 

Згодом виявили ще один випадок захворювання на Прикарпатті. Жінка приїхала з Франції. Пацієнтка звернулася до сімейного лікаря зі скаргою на дещо підвищену температуру тіла.  Згодом фахівець розповів про стан прикарпатки. 

Водночас Уряд встановив режим надзвичайної ситуації в Івано-Франківській області. 

В Івано-Франківську з метою запобігання поширення коронавірусної інфекції, від 12 березня до 3 квітня всі без винятку навчальні заклади закрили на карантин. Також в місті вирішили зупинити роботу всього окрім аптек, продуктових магазинів та АЗС.  Крім того з 19 березня в місті перестав курсувати весь громадський транспорт.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!