Плитка відвалюється: У Франківську поліція просить владу зробити безпечним стадіон “Рух” перед матчами

 Про це мовилось сьогодні, 26 червня, під час оперативної наради.

Заступник начальника Івано-Франківського відділу поліції ГУ НП в Івано-Франківській області Володимир Гаврилаш попросив міську владу зробити стадіон “Рух” більш безпечним перед матчами.

За його словами, під час матчу з «Карпатами» вболівальники кидали один в одного та в працівників поліції плиткою, яка відвалюється. Внаслідок цього п’ятеро поліцейських отримали ушкодження. Тож він пропонує ї повністю відбити, адже вона й так відлітає.

«Попередні рази вболівальники намагалися кидати будь-які речі і провокували наших людей. Тому є прохання прибрати ту плитку, яка відпадає. Ми повинні забезпечити комфортні умови для гостей та мешканців міста. Зараз вже лишилось дуже багато часу. Перед приїздом «Карпат» в останній день штукатурили стіни. Давайте цього разу вже все робити завчасно», – звернувся Гарилаш до першого заступника мера Миколи Вітенка.

Підтримав його і представник патрульної поліції Назар Кішак. Однак Микола Вітенко висловив обурення щодо цього. Мовляв, не треба один на одного все перекидати. Також він зазначив, що колись поліція справлялася з безпекою на матчах. А в тому, що сталося на матчі з «Карпатами» є і її вина.

«Ми всі зацікавлені в тому, щоб все було безпечно. Те, що відбувалося на матчі з «Карпатами» сталося і через те, що люди принесли багато заборонених предметів», – зазначив він.

Нагадаємо, нещодавно стадіон “Рух” став комунальним підприємством

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!