Прибуткове підприємство: за 2017 рік КП «Міська ритуальна служба» заробило 225 тисяч

Сьогодні, 18 січня, на виконавчому комітету прозвітував директор комунального підприємства «Міська ритуальна служба» Андрій Хруник.

Він розповів, що основними напрямками роботи підприємства є:

– якісне і своєчасне надання послуг і виконання робіт по похованню;

– доступні і обґрунтовані тарифи на роботу та послуги;

– утримання та благоустрій чинного і закритих кладовищ;

– утримання пам’ятників, пам’ятних знаків та меморіальних і анотаційних дощок, підпірних стінок, фонтанів, кованих виробів, деталей квітників з пісковика;

– утримання та благоустрій меморіального скверу по вул. С. Бандери;

– поховання безрідних і невідомих громадян;

– виготовлення та реалізація продукції ритуального призначення.

На підприємстві працює 63 осіб, середня зарплата – 6000 грн. В Будинку смутку проводиться оформлення послуг по похованню та реалізації предметів ритуальної належності, які необхідні для проведення поховання померлого на кладовищі або в інших місцях поховання.

Хруник наголосив, що протягом 2017 р. у порівнянні з 2016 р. доходи від основної діяльності підприємства збільшилися на 1915,9 тис. грн, у відсотках 32%, що позитивно відобразилось на фінансовому результаті 2017 р. Сума чистого прибутку від господарської діяльності становить 225,0 тис. грн. В статутний фонд підприємства в 2017 році надійшло з місцевого бюджету 11542,1тис. грн для поповнення власних обігових коштів.

«Підприємство є прибутковим, повністю забезпечує свою господарську діяльність власними обіговими коштами. Заробітна плата працівникам виплачується вчасно. Всі обов’язкові податки та збори нараховано та сплачено в повному обсязі», – підкреслив він.

Нагадаємо, Знижки на ритуальні послуги: як у Франківську дбають про пенсіонерів

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!