Прибуткове підприємство: за 2017 рік КП «Міська ритуальна служба» заробило 225 тисяч

 • Сьогодні, 18 січня, на виконавчому комітету прозвітував директор комунального підприємства «Міська ритуальна служба» Андрій Хруник.

  Він розповів, що основними напрямками роботи підприємства є:

  – якісне і своєчасне надання послуг і виконання робіт по похованню;

  – доступні і обґрунтовані тарифи на роботу та послуги;

  – утримання та благоустрій чинного і закритих кладовищ;

  – утримання пам’ятників, пам’ятних знаків та меморіальних і анотаційних дощок, підпірних стінок, фонтанів, кованих виробів, деталей квітників з пісковика;

  – утримання та благоустрій меморіального скверу по вул. С. Бандери;

  – поховання безрідних і невідомих громадян;

 • – виготовлення та реалізація продукції ритуального призначення.

  На підприємстві працює 63 осіб, середня зарплата – 6000 грн. В Будинку смутку проводиться оформлення послуг по похованню та реалізації предметів ритуальної належності, які необхідні для проведення поховання померлого на кладовищі або в інших місцях поховання.

  Хруник наголосив, що протягом 2017 р. у порівнянні з 2016 р. доходи від основної діяльності підприємства збільшилися на 1915,9 тис. грн, у відсотках 32%, що позитивно відобразилось на фінансовому результаті 2017 р. Сума чистого прибутку від господарської діяльності становить 225,0 тис. грн. В статутний фонд підприємства в 2017 році надійшло з місцевого бюджету 11542,1тис. грн для поповнення власних обігових коштів.

  «Підприємство є прибутковим, повністю забезпечує свою господарську діяльність власними обіговими коштами. Заробітна плата працівникам виплачується вчасно. Всі обов’язкові податки та збори нараховано та сплачено в повному обсязі», – підкреслив він.

  Нагадаємо, Знижки на ритуальні послуги: як у Франківську дбають про пенсіонерів

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!