Руслан Марцінків: За одне зрізане дерево, має бути три посаджено

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків сьогодні, 2 грудня, звітує перед громадою про свою роботу.

Нагадаємо, що раніше мер розповів про освітлення історичних будівець, реставрацію дверей, відкриття пам’ятних дошок, комунальний транспорт тощо. Також Руслана Марцінківа священик порівняв із Святим Миколаєм. 

Згодом під час звіту за третій рік роботи Марцінків розповів про дороги, які вони роблять, тротуари, світлофори тощо. Також він зробив акценти на оздоровленні пенсіонерів, матеріальну допомогу ветеранам УПА, виділені земельні ділянки для учасників АТО…

Нагадав міський голова, що раз на три місяці він їздить у зону ООС, підтримує поїздки на прощі, допомагає храмам тощо.

Одним із найбільших досягнень щодо озеленення міста Руслан Марцінків вважає оновлення парку імені Тараса Шевченка. У наступному році він обіцяє зміни в парку на Молодіжній. Також мер сказав, що зараз поставив завдання: якщо одне дерево зрізають, то три має бути посаджено.

Мер зробив акцент на змінах в охороні здоров’я. І нагадав, що вдалося відновити “Локомотиворемонтний завод”. Мовяляв, є замовлень на 120 млн грн, але нема робітників. Відтак він запросив франківців йти туди працювати.

Одним із найпроблемніших питань у місті, мер вважає відсутність землі для будівництва та виробництва. Відтак зараз ведуться відповідні роботи, щоб потрібна земля з’явилась.

Читайте також: Руслан МАРЦІНКІВ: «Я, по-доброму, авантюрист»

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!