Скромні, елегантні, лаконічні: франківців вчили, які повинні бути вивіски

У громадському ресторані Urban Space 100 18 листопада відбулася презентація воркшопу «Правильні вивіски» за підтримки Теплого Міста.

Основною проблемою є величезна кількість банерів, які псують архітектуру будівель та міста загалом. Над проектом працювали 15 дизайнерів та  архітекторів  з Франківська  і Черкас.  Також залучили представників бізнесу, які займаються виготовленням вивісок, адміністрацію міста.

Лаконічні та мінімалістичні вивіски можуть «допомагати» власникам, адже вони виглядають дорожче та елегантніше. Рекомендували активніше використовувати маркізи, на яких можна написати назву магазину чи бренду. Також було запропоновано користуватися вітринами, як більш ефективною  рекламою, адже їх можна змінюватися відповідно до сезону.

«Це можна зробити скромно, зі смаком, а найголовніше доречно. І саме цим магазин буде привертати увагу. У нас дуже багато «крикливих»,  різнокольорових, неонових та пластикових вивісок», – розповідають організатори.

Загалом, показали 20 перевтілень, серед яких магазин «Копійочка», перукарні «Блонда» та «Сьоме небо», ломбард «Партнер» аптеки та ін. До уваги взяли окремі  ділянки трьох вулиць: Січових Стрільців,  Грушевського та  Мазепи.

Окрім вивісок, дизайнери також міняли колір будівлі відповідно до фасаду, вікна та двері, додавали сходинки для зручності. Зазначено, що команда керувалася технічними обмеженнями, але намагалася додати креативу та сучасності.

Реалізація проекту була можливою тільки  за згоди самих власників.

Мар’яна Корольчук,

гурток журналістики МЦДЮТ

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!