У Франківську підприємці знову встановили демонтовані вивіски

 • На виконання рішення виконавчого комітету працівники сектору демонтажу відділу благоустрою демонтували об’єкти зовнішньої реклами на фасаді будинку на вулиці Богдана Лепкого,6А.

  Зняли банер охоронної фірми та кронштейн, які були встановлені з порушеннями, ше «Галицький кореспондент» з посиланням на муніципальну інспекцію.

  Станом на зараз банер знову самовільно повернули на місце, тож він вдруге буде демонтованим.

  Паралельно з ними, приписи про усунення порушень видали підприємцям по-сусідству. На виконання свого припису власник магазину зоотоварів зняв наліпку збоку, верхня – залишилась як вивіска. Станом на зараз власник додатково встановив кронштейн, якого не було на момент видачі припису. Тож постало питання про зняття наліпки зверху – залишиться лише кронштейн.

  Також, згідно з рішенням виконкому, зняли і три наліпки на фасаді будинку на вулиці Богдана Лепкого,6 (магазин здорового харчування). Натомість залишився кронштейн, який не порушує вимог.

  «Однак, на думку окремих активних громадян, несправедливою є ситуація, коли в сусіда є вивіска з назвою і кронштейн, а тут – лише кронштейн. Найближчим часом врегулюємо це питання шляхом демонтажу «наліпки розбрату». На контролі залишається і питання самостійного демонтажу власником наліпок із магазину сантехніки, який розташований між ними», – зазначають у муніципальній інспекції.

  Нагадаємо, Муніципали приписами змусили франківських підприємців зняти рекламні вивіски

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!