Спілкування російською скорочує тривалість життя на п’ять років, – заступник голови “Просвіти”

Сьогодні, 12 квітня, в “Просвіті” відбулась зустріч громадськості з перевізниками та водіями Івано-Франківська. Тема зустрічі: «Питання мовної культури в системі соціальних комунікацій».

Заступник голови Івано-Франківського обласного об’єднання ВУТ «Просвіта» ім. Т. Шевченка Євген Романишин почав розповідати про те, що вживання лайки у спілкуванні веде до скорочення тривалості життя на декілька років, зазначивши, що це науково доведений факт.

Романишин

Зокрема, він не обминув головної теми зустрічі, а саме мовного питання і заявив, що спілкування російською мовою на території України, також веде до скорочення життя на п’ять років.

“Не вірите, то подивіться статистику останніх років, який рівень захворюваності населення у західних та центральних областях України, а яка у східних”, – наголосив Євген Романишин .

Також, заступник голови “Просвіти” далі розповів про дослідження води, а також того, що вона має пам’ять та реагує на людську мову, та ту енергетику, яку вона несе.

“На представлених фото чітко видно, що кристали льоду під дією класичної музики мають чітку структуру, а під важку музику є ламаною та хаотичною, а Захід нам, якраз, нав’язує важкий рок”, – пояснив заслужений лікар України.

На завершення Романишин додав, що наша мова – є матір’ю всіх індо-європейських мов на континенті.

Читайте також: Ми повинні відчути відповідальність за те що ми говоримо, як ми говоримо та на якій мові, – голова “Просвіти”.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!