Спілкування російською скорочує тривалість життя на п’ять років, – заступник голови “Просвіти”

 • Сьогодні, 12 квітня, в “Просвіті” відбулась зустріч громадськості з перевізниками та водіями Івано-Франківська. Тема зустрічі: «Питання мовної культури в системі соціальних комунікацій».

  Заступник голови Івано-Франківського обласного об’єднання ВУТ «Просвіта» ім. Т. Шевченка Євген Романишин почав розповідати про те, що вживання лайки у спілкуванні веде до скорочення тривалості життя на декілька років, зазначивши, що це науково доведений факт.

  Романишин

  Зокрема, він не обминув головної теми зустрічі, а саме мовного питання і заявив, що спілкування російською мовою на території України, також веде до скорочення життя на п’ять років.

  “Не вірите, то подивіться статистику останніх років, який рівень захворюваності населення у західних та центральних областях України, а яка у східних”, – наголосив Євген Романишин .

  Також, заступник голови “Просвіти” далі розповів про дослідження води, а також того, що вона має пам’ять та реагує на людську мову, та ту енергетику, яку вона несе.

 • “На представлених фото чітко видно, що кристали льоду під дією класичної музики мають чітку структуру, а під важку музику є ламаною та хаотичною, а Захід нам, якраз, нав’язує важкий рок”, – пояснив заслужений лікар України.

  На завершення Романишин додав, що наша мова – є матір’ю всіх індо-європейських мов на континенті.

  Читайте також: Ми повинні відчути відповідальність за те що ми говоримо, як ми говоримо та на якій мові, – голова “Просвіти”.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!