Студент франківського коледжу написав скаргу через погане опалення і грибок

До “Електронної книг скарг України” написав учень коледжу в Івано-Франківську. Студент скаржиться на відсутність постійного опалення в навчальному закладі.

За його словами, з настанням холодів у Коледжі Електронних Приладів ІФНУНТГу у Івано-Франківську ніби почали опалювання. Насправді опалюють не цілий день, а тільки декілька годин. Не у всіх аудиторіях тепло і викладачі змушені приносити власні засоби, щоб студентам не було холодно.

У лабораторному корпусі у деяких аудиторіях грибок, висять дроти від ламп, продовжуються пари не зважаючи на низьку температуру за вікном. Голова студентської ради звертався до директора щоб скоротити пари до 1 години. Дирекція прийняла рішення без самих студентів, що студенти всім задоволені і потреби скорочувати пари немає.

“Я розумію, що ціни на газ високі і коледж не має можливості опалювати аудиторії так як має бути, тому і була пропозиція просто скоротити пари. Хотілося б привернути увагу до байдужості дирекції Коледжу Електронних Приладів, бо не тільки студентам погано, а й викладачам, які повинні проводити пари часто з 8 ранку до 5 вечора”, – написав студент.

Нагадаємо, у 2016 році висвітлити проблеми КЕПу наважився першокурсник. Втім, через деякий час він забрав документи і повернувся у школу, незважаючи на те, що до закінчення першого семестру залишилися лічені дні. У листопаді 2016 р. студент-першокурсник КЕПу почав вести «БурсоБлог» в соцмережах, де висвітлював проблеми навчального закладу. Це було пов’язано з тим, що один з найпрестижніших коледжів області виявився для нього суцільним розчаруванням.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!