Тіна Кароль похвалила ноги трансгендера Зіанджі

Вчора, 18 березня”, у шоу “Голос країни” розпочалися вокальні бої.

У них взяла участь трансгендер Зіанджа (колись – Борис Апрель) та Олексій Баклан, який на “сліпих прослуховуваннях” своїм виконанням хіта гурту Rammstein підкорив серця тренерів. До Зіанджі під час сліпих прослуховувань повернулися одразу усі судді “Голосу країни”. Тіна Кароль дорікнула їй за манери і зазначила, що хоче побачити її внутрішню суть. Натомість Потап сказав, що захохався і йому подобаються трансформації. Зрештою співачка таки обрала команду Потапа.

Цікаво, що Олексій не одразу зрозумів, що вона в минулому була Борисом Апрелем. Свою конкурентку він вважає дуже жіночною та привабливою, повідомляє 1+1.  А от Зіанджа зізналась, з якою метою прийшла на “Голос країни”:

«Я хочу стати голосом для людей, яких ніхто не чує. Свою участь у проекті я присвячую всім ізгоям, людям не таким, як всі, відштовхнутим суспільством. Адже не важливо, як ти виглядаєш та чим відрізняєшся від інших, ти можеш здійснити свої мрії».

“Це було неймовірно. Це було одночасто дивно, дико, неперевершено і сексуально. Зіанджо, я нарешті в’їхала”, – прокоментувала виступ Тіна Кароль та додала, що в учасниці гарні ноги і вона би пішла на її концерт.

Наставник Зіанджі та Олексія Потап зазначив, що це було краще виконання за весь час, та обрав дівчину. Тож вона продовжить участь у шоу “Голос країни”.

Нагадаємо, що  28 січня, на каналі «1+1» під час проекту «Голос країни» виступила Аня Ейпріл “Зіанджа”. Раніше вона була відома, як Борис Апрель.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!