Прикарпатець з синдромом Туретта підкорив суддів на “Голосі країни”

 • Андрій Григорський виконав “Ти дочекайся мене” Олександра Пономарьова.

  У п’ятому ефірі “сліпих прослуховувань” шоу “Голос країни-12” спробував підкорити тренерів Андрій Григорський з Івано-Франківської області, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “ТСН”.

  20-річний юнак поділився, що спів допомагає йому боротися із генетичним захворюванням. Так, у 10 років в Андрія діагностували синдром Туретта – нав’язливий нервовий тік. Боротися із захворюванням йому допомагає саме вокал.

  “Цей діагноз не лікується, але один лікар сказав мені: “Спробуйте на щось перемкнутися”. І мама з татом спрямували мене в музику. Так змалечку я виріс в такій обстановці, де завжди співав. Коли я починаю співати – нервовий тік зникає. Я віддав себе повністю музиці, живу лише нею й інших планів не маю”, – поділився він.

  На сцені учасник виконав “Ти дочекайся мене” Олександра Пономарьова.

  Втім, на жаль, ніхто з тренерів не натиснув на червону кнопку. 

  Попри це учасник все ж потрапив до наступного етапу. П’ята команда “Другий шанс”, де тренерами стали Андрій Мацола та Олександра Заріцька, дала можливість йому продовжити участь у проєкті та позмагатися за перемогу.

  “Ми одразу в тебе повірили! Тому що ти щирий і справжній. Молодець, ти дуже достойний виконавець”, – прокоментував Мацола.

  Читайте також: уродженка Бурштина всьоме прийшла на “Голос країни” і розвернула три крісла

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!