Третій раунд: громади Прикарпаття змагатимуться за грантові кошти США

Сьогодні, 18 червня, представникам об’єднаних громад Івано-Франківщини розповіли про можливість взяти участь у третьому турі відбору ОТГ за програмою USAID DOBRE.

У конкурсі можуть взяти участь громади, які об’єднались на добровільних засадах, провели місцеві вибори, і населення яких не менше 5000 жителів. За словами організаторів, відбір проводиться, щоб забезпечити здорову конкуренцію та розвиток.

“У нас є проекти по встановленню спортивних майданчиків та тренажерів, а також дитячих майданчиків. Маємо і проект від молодіжної ради “Жовта шафа”, і проект мандруючого фестивалю. Тож обов’язково подамося на конкурс від DOBRE”, – розповіла Марія Щепанська, заступниця голови Більшівцівської ОТГ.

Представникам громад показали аплікаційну форму, яку слід заповнити для участі в проекті.

“Критерієм відбору є, зокрема, правильно написана заявка. Має бути видно мотивацію і бажання. У попередньому турі нам надходили чисто формальні заявки – але ж це конкурс, і тут треба прагнути до перемоги. З Івано-Франківщини ми плануємо відібрати більшість громад – але маємо ліміт у 25 громад на 7 областей, тож не забудемо і про пропорції”, – зазначив Дмитро Коваль, регіональний менеджер програми DOBRE.

Заступник голови Івано-Франківської ОДА Богдан Кобилянський додав, що зараз в області є 58 мільйонів гривень інфраструктурної субвенції, і ці гроші також допоможуть громадам закрити деякі питання.

“Сподіваємось, що виграють ті громади, які найбільше зацікавлені у перемозі та в хороших результатах”, – сказав Богдан Кобилянський.

Читайте також: Децентралізація по-карпатськи: як живе Космацька ОТГ (фоторепортаж)

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!