У Франківську нагородили переможців конкурсу проектів на співфінансування

Сьогодні, 24 квітня, в Івано-Франківську нагородили переможців міського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування та громадянського суспільства 2019 року.

З міського бюджету на конкурс проектів для співфінансування виділили 5 мільйонів гривень, які розподілились між переможцями у номінаціях «Проекти сільських рад сіл Крихівці, Вовчинець, Микитинці, Угорники, Хриплин», «Проекти громадських організацій», «Проекти громадських та благодійних організацій при закладах культури», «Проекти громадських та благодійних організацій при дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах», «Проекти будинкових та квартальних комітетів, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельних кооперативів».

Секретар міської ради Оксана Савчук каже, що обрати переможців було дуже складно, адже подали багато масштабних і важливих проектів а на кожне місце претендувало два проекти.

«Дуже велика увага приділялась на заміну мереж: електрика, газ, водопостачання. Також жителі подавали проекти на заміну дахів і ремонти сходових кліток», – розповідає Оксана Савчук.

Згідно з процедурою, кошти міського бюджету перераховуються підряднику, якого самостійно обирають переможці. Документально люди мають показати владі, що вони сплатили свою частку – 30%, тоді місто оплачує свої 70%.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!