У Франківську нагородили поліцейських, які затримали крадія

Сьогодні, 18 березня, під час проведення відеоселекторної наради керівництва поліції Івано-Франківської області очільник поліції Володимир Голубош за заслуги перед українським народом відзначив грамотою Верховної Ради України підполковника поліції Василя Приймака.

Про це повідомляє поліція в Івано-Франківській області. 

Також, за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків і затримання особи, яка вчиняла крадіжки з автомобілів в Івано-Франківську, подяки отримали четверо поліцейських. Йдеться про капітана поліції Олега Бугу, капітана поліції Григорія Гояна, лейтенанта поліції Дмитрія Юренкова та лейтенанта поліції Тараса Кікотя. Також за професійну майстерність відзначено начальника вибухотехнічного відділу лейтенанта поліції Романа Дзібія.

Крім того, за високу професійну майстерність у захисті прав та свобод громадян подяками керівника Департаменту патрульної поліції України Євгена Жукова нагороджено рогатинських патрульних, а саме: старшого лейтенанта поліції Володимира Лосика і капрала поліції Вікторію Торбин, які вручив начальник Управління патрульної поліції в Івано-Франківській області Олег Костенко.

До теми: На Прикарпатті до Дня Незалежності відзначили кращих поліцейських

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!