У Франківську назвали найкращих учнів, які претендують на стипендію від міської ради (список)

5 грудня 2018 року відбулося засідання колегії Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради, на якому слухалося питання представлення на нагородження стипендією міської ради на 2019 рік.

Заслухавши та обговоривши подання закладів освіти про представлення на нагородження стипендією міської ради на 2019 рік, за підсумками таємного голосування, колегія ухвалила представити на нагородження стипендією міської ради учнів загальноосвітніх навчальних закладів, вихованців позашкільних навчальних закладів та студентів вузів І-ІІ рівнів акредитації:

 

№ п/п Прізвище, ім’я по батькові Назва закладу Клас (курс)
1 Грабовська Данута Янівна Українська гімназія № 1 6(10)
2 Павлучинська Уляна Вікторівна Українська гімназія № 1 5(9)
3 Румежак Наталія Олегівна Гімназія № 2 6(10)
4 Головатий Владислав Тарасович Природничо-математичний ліцей 9
5 Оліяр Олександр Ігорович Природничо-математичний ліцей 10
6 Врюкало Володимир Вікторович Спеціалізована школа № 1 8
7 Петрів Владислав Юрійович Спеціалізована школа № 5 11
8 Візнюк Христина Володимирівна Спеціалізована школа № 5 11
9 Андрійців Діана Степанівна Спеціалізована школа № 11 11
10 Перепелиця Антон Русланович Спеціалізована школа № 11 9
11 Гасіна Христина Михайлівна Загальноосвітня школа №12 імені Івана Франка 11
12 Волошинович Євген Васильович Загальноосвітня школа №12 імені Івана Франка 11
13 Коржук Єлизавети Любомирівни Загальноосвітня школа-ліцей № 23 11
14 Белей Ярослав Васильович Загальноосвітня школа № 25 9
15 Губаль Зоряна Богданівна Мала академія наук учнівської молоді 11
16 Павлюк Наталія Василівна Мала академія наук учнівської молоді 11
17 Сапіжак Марта Іванівна Івано-Франківський академічний ліцей-інтернат 10
18 Анійчин Марія Романівна Загальноосвітня школа №12 імені Івана Франка 6
19 Нагорний Ігор Андрійович ЗШ № 22 6
20 Гринюк Олег Юрiйович Івано-Франківський коледж фізичного виховання ІІІ курс
21 Лащевська Анна Вікторівна Спортивна дитячо-юнацька школа олімпійського резерву № 1 6
22 ДенищукХристинаВолодимирівна Дитячо-юнацька школа № 2 11
23 Мальований Юліан Олександрович Дитячо-юнацька школа № 3 9
24 Заулична Ірина Василівна Гімназія № 2 7(11)
25 Яворська Романія Іванівна Школа-гімназія № 3 6(10)
26 Ворох Ростислав Васильович Загальноосвітня школа № 3 9
27 Гордюк Ольга Володимирівна Загальноосвітня школа № 6 10
28 Дем’янів Соломія Михайлівна Дитяча музична школа № 2 ім. В.Барвінського 6
29 Димашок Дарія Іванівна 1вано-Франківське музичне училищеім.Д.Січинського. ІV курс
30 Прунько Діана Миколаївна Загальноосвітня школа № 10,

Центр дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання

11
31 Гаврилко Злата Юріївна Загальноосвітня школа № 16 11
32 Пелих Діана Дмитрівна Міська дитяча екологічна станція 9
33 Шаптало Анжеліка Сергіївна Центр дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання 4(8)
34 Шевцова Єлизавета Валеріївна Міський центр дитячо-юнацької творчості 7
35 Середюк Іванна Романівна Міський центр дитячо-юнацької творчості 9
36 Слабʼяк Павло Богданович Міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді 9
37 Фіцак Богдан Володимирович Коледж електронних приладів ІІІ курс
38 Твердохліб Ангеліна Андріївна Вище художнє професійне училище № 3 ІІ курс
39 Лешак Ангеліна Романівна Центр патріотичного виховання учнівської молоді ім.С.Бандери 11
40 Берладин Демʼян Ігорович Вище професійне училище № 21 V курс

Нагадаємо, Студентки-співачки з ІФНМУ перемогли на всеукраїнському мистецькому фестивалі

21 ВПУ

анійкіна 12

белей 25

пукіш віталія дмш 3

Мальовані

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!