У Франківську працівники стоматполіклініки стурбовані об’єднанням із дитячою

Сьогодні, 12 липня, в Івано-Франківську відбувся прийом юридичних осіб у міського голови Руслана Марцінківа.

До мера прийшли працівники Івано-Франківської міської стоматологічної поліклініки.

«На сесії депутати проголосували за об’єднання дитячої та дорослої стоматполіклінік. Дотепер ніхто не може зрозуміти, чи потрібно це», – сказала одна із представниць стоматології.

Також жінка додала, що їм потрібна допомога, адже у лікарні критичний стан матеріально-технічної бази.

Начальниця управління охорони здоров’я Марія Бойко розповіла, що про об’єднання розмови були давно. Чиновниця каже, що це єдиний вихід для лікарні отримувати фінансування.

«У вас є ортопедія, яка колись тут була успішною. А тепер має борг, і його погасило місто. У лікарні поганий стан, і якщо все піде так далі – люди залишаться без роботи. Тому єдиний вихід – об’єднатися і заробляти різними шляхами, оскільки з першого січня вас фінансуватиме НСЗУ. Місто вже не зможе допомагати», – сказала Бойко.

Міський голова пояснив, що НСЗУ буде давати гроші стоматологічним поліклінікам, які працюють із екстреними випадками та дітьми до 16 років. Тому й дорослу об’єднують із дитячою.

«Але люди переживають, що коли створять нову структуру, то почнеться скорочення», – сказала працівниця лікарні.

Проте Марія Бойко відповіла, що деякі лікарні міста вже перетворились і по цей час у них скорочення немає.

«Вам потрібно правильно поставити вартість послуги, зробити гарний фінансовий план і розставити свої родзинки. Це ви мусите прорахувати до 1 серпня», – сказала Бойко.

У результаті міський голова зазначив, що зарплата зараз у лікарів буде. А щодо ремонту лікарні та нового обладнання, то це питання вирішуватимуть у міру сил.

«До кінця року із зарплатою буде все нормально. А за цей час треба думати, як буде із грошима і колективом. Я думаю, що ми його збережемо», – наголосив мер.

Нагадаємо, На Прикарпатті медпрацівникам боргують 56 мільйонів гривень зарплатні

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!