У Франківську презентували першу дитячу книжку про Теслу

Сьогодні, 26 вересня, в Івано-Франківську відбулась презентація першої україномовної книги про відомого вченого Нікола Теслу.

Автор дитячого видання “Тесла та машина на космічній енергії” – Лука Новеллі.

«Ми обрали Теслу дуже неочікувано. Спочатку ми складали списки потенційних книжок, які можна перекласти на українську і саме ця книга ввійшла туди. Коли ми презентували свій проект, то до нас підійшов видавець і запропонував видати цю книжку. А це дуже класно, тому що Тесла – символ часу, у якому ми зараз живемо», – розповідає Світлана Константинюк, координатор БФ «Я майбутнє України» в проекті ЛакіБукс.

Книгу можна буде купити у кожній книгарні України, а незабаром її безкоштовно отримають інтернати і бібліотеки Донецької та Луганської областей.

«Унікальність цього видання й тому, що його цікаво читати і дітям, і підліткам, і дорослим», – додає пані Світлана.

За словами видавців, книжка не переобтяжена деталями, але дозволяє показати суть і революційність праць, які зробив найбільший експериментатор XX ст. Нікола Тесла. Оповідання супроводжується ілюстраціями і побудовані так, ніби сам вчений розповідає про своє життя.

«Окрім книги про Теслу у цьому півріччі планується видавництво ще трьох. Це буде «Що таке математика?» та книги про біотехнології та гаджети», – зізнається Світлана Константинюк.

Читайте також: В Івано-Франківську презентували наукове видання про Манявський скит

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!