У Франківську суд у справі Міхальця не відбувся 

Сьогодні, 15 березня, у Франківську продовжився судовий розгляд у справі керівника патрульної поліції Дмитра Міхальця та атовця Івана Чайковського.

Нагадаємо, ветеран АТО Чайковський порушив правила дорожнього руху, однак побачив у постанові патрульних помилку й вирішив з’ясувати цей момент з керівником поліції. Між чоловіками виник конфлікт. Чайковський стверджує, що Міхалець кинув його на підлогу, а очільник патрульної поліції каже, що тільки зловив за руку. Зараз Дмитру Міхальцю інкримінують перевищення влади або службових повноважень.

Під час минулого судового засідання Чайковський зізнався: “Так, я порушив. Але покарання могло обійтись попередженням”. Під час допиту Чайковський розповів, що очільник патрульної поліції кинув на стіл посвідчення, а потім схопив атовця за руку нижче ліктя і потягнув на себе. Від цього останній у кабінеті впав.

Сьогодні, 15 березня, у Франківському міському суді розгляд справи продовжили. Але як стало відомо, від сьогодні суддя Попович перестав слухати справи, а справу Чайковського-Міхальця іншому судді ще не передали. Відтак сьогоднішнє судове засідання не відбулось.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!