У Франківську тисячі велосипедистів встановлювали рекорд України (фоторепортаж)

Сьогодні, 4 травня, в Івано-Франківську продовжують відзначати День міста.

Однією з подій став Велодень, організований франківськими активістами за підтримки міської влади та громадських організацій.

Тисячі велосипедистів зібрались на вулиці Лепкого, щоб встановити рекорд України з наймасовішого велопробігу з синьо-жовтими стрічками. По завершенню восьмикілометрового маршруту учасників чекає низка цікавих подій у парку Шевченка – розіграш призів та майстер-клас з обслуговування велосипеда.

“Я ще не бачила стільки велосипедистів, це дуже круто. Навіть не знала, що у нас стільки людей мають велосипеди і їздять на них. Сподіваюсь, буде рекорд”, – розповіла школярка Аліна, учасниця Велодня.

Для руху кількатисячної колони велосипедистів поліція перекрила низку міських вулиць.

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків теж взяв участь у велопробігу, отримавши номер 2019. За словами мера, підтримувати велорух – одне з його важливих завдань, і він пишається, що у місті стільки шанувальників двоколісників.

Згодом стало відомо, що рекорд у цій номінації таки встановили – участь у велопробігу взяло 2458 учасників. Серед них був також і міністр культури України Євген Нищук.

Читайте також: Перший день: як Івано-Франківськ святкував День міста (фоторепортаж)

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!