«Рандка під ратушею»: як у середмісті Франківська за допомогою містичної гри історію вивчали (ФОТО)

 • Майже пів сотні франківців та гостей міста зібралися зіграти в гру. Подію приурочили до Дня міста.

  У підземеллі міської ратуші людно – сюди зібралися охочі, аби дізнатися нестандартні факти з історії міста та пізнавально провести час, пише «Галицький кореспондент».

  Ідея провести такий захід виникла раптово. За словами Ольги Макарової, голови «Клубу метикуючих Івано-Франківська», ігри клуб проводить від початку війни, але у такому форматі – вперше.

  «Якось у мене була можливість потрапити на екскурсію підземеллями ратуші, і це настільки захопливо, що я приходила вже майже десь разів, брала із собою друзів, родичів, колег. Ось так і виникла ідея провести гру в підземеллі», – говорить Ольга Макарова.

  Автором гри є Ігор Волобуєв, який створює такі ігри і проводить їх по всій Україні.

  Гра «Рандка під ратушею» наповнена містичними героями: відьмами, привидами, мольфарами – тими, які за легендами існували на території України й Івано-Франківщини зокрема.

  Суть гри полягає у тому, що ведучий ставить питання, схожі на ті, що у грі «Що? Де? Коли?», а команди мають час, аби визначитись із відповіддю. Наприкінці гри підраховують бали, і команда, яка набрала найбільше, – перемагає.

  Приз – нестандартна екскурсія історичними місцями Івано-Франківська, під час якої будуть звертати увагу учасників на унікальні моменти, а бонусом йде підйом на оглядовий майданчик ратуші.

  Організаторами заходу є КП «Центр розвитку міста та рекреації» разом із ГО «Клуб метикуючих».

  Читайте також: В Івано-Франківську відбудеться конкурс духовної фотографії INFINITUM

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!