Майже пів сотні франківців та гостей міста зібралися зіграти в гру. Подію приурочили до Дня міста.
У підземеллі міської ратуші людно – сюди зібралися охочі, аби дізнатися нестандартні факти з історії міста та пізнавально провести час, пише «Галицький кореспондент».
Ідея провести такий захід виникла раптово. За словами Ольги Макарової, голови «Клубу метикуючих Івано-Франківська», ігри клуб проводить від початку війни, але у такому форматі – вперше.
«Якось у мене була можливість потрапити на екскурсію підземеллями ратуші, і це настільки захопливо, що я приходила вже майже десь разів, брала із собою друзів, родичів, колег. Ось так і виникла ідея провести гру в підземеллі», – говорить Ольга Макарова.
Автором гри є Ігор Волобуєв, який створює такі ігри і проводить їх по всій Україні.
Гра «Рандка під ратушею» наповнена містичними героями: відьмами, привидами, мольфарами – тими, які за легендами існували на території України й Івано-Франківщини зокрема.
Суть гри полягає у тому, що ведучий ставить питання, схожі на ті, що у грі «Що? Де? Коли?», а команди мають час, аби визначитись із відповіддю. Наприкінці гри підраховують бали, і команда, яка набрала найбільше, – перемагає.
Приз – нестандартна екскурсія історичними місцями Івано-Франківська, під час якої будуть звертати увагу учасників на унікальні моменти, а бонусом йде підйом на оглядовий майданчик ратуші.
Організаторами заходу є КП «Центр розвитку міста та рекреації» разом із ГО «Клуб метикуючих».
Читайте також: В Івано-Франківську відбудеться конкурс духовної фотографії INFINITUM
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2024/05/441015346_406810805558502_5796377892602822055_n-1230x923.jpg)
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2024/05/440244447_1126579645210459_598756468938771696_n-1230x923.jpg)
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2024/05/440721761_823173466294353_7958678426033776200_n-1230x923.jpg)
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2024/05/440730965_806237921117347_7242156873621002326_n-1230x923.jpg)
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2024/05/440746690_794222139016098_3496497404006090179_n-1230x923.jpg)
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2024/05/440760351_2848720081950265_6822773511250649010_n-1230x923.jpg)
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2024/05/440760361_3756174401338461_2443675938376381854_n-1230x923.jpg)
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2024/05/441017386_3291222007689212_6173330745777219778_n-1230x923.jpg)
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2024/05/441019909_450622930801503_1448658434655347640_n-1230x923.jpg)
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2024/05/441022569_738064675069622_4529547485685695247_n-923x1230.jpg)
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2024/05/441025599_1184854355846545_1680624905996738702_n-1230x923.jpg)
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2024/05/441027778_963866721695679_7014898733019586539_n-1230x923.jpg)
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2024/05/441027785_1468460047377181_4684708495448814543_n-1230x923.jpg)
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2024/05/441034105_750536263861383_5302784438016452308_n-1230x923.jpg)
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2024/05/441035714_1023981059354143_6373824944512456637_n-1230x923.jpg)
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2024/05/441035722_1442355706476514_8706692839897999071_n-1230x923.jpg)
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2024/05/441144537_1126371425355317_1343247381888628883_n-1230x923.jpg)
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2024/05/441154999_1641780163219333_1906787762472635158_n-1230x923.jpg)
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2024/05/441157278_761798069090588_7594879715223737654_n-1230x923.jpg)
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2024/05/441164249_952143566651252_5863001782252320420_n-1230x923.jpg)
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2024/05/441209372_460036553164415_9086264602285688915_n-1230x923.jpg)
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2024/05/441216187_795372859218995_1430206778750413227_n-1230x923.jpg)
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2024/05/441970445_748657890684523_3340902529362150009_n-1230x923.jpg)
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2024/05/441991838_797879982048612_548885591005396638_n-1230x923.jpg)
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2024/05/441995884_765820439036329_8195336010457891884_n-1230x923.jpg)
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2024/05/441999640_984024123123712_6033437060409765939_n-1230x923.jpg)
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2024/05/442007354_453152477384262_7227347846106143674_n-1230x923.jpg)