У Франківську відбувся «Вечір жіночої поезії»

20 жовтня у книгарні “Є” відбувся Вечір жіночої поезії, який організували Мілена Вітровська та Ольга Новак. Такий захід вони в Івано-Франківську проводять уже вдруге.

Протягом усього вечора, в якому взяли участь 6 талановитих і неординарних поетес, музиканток і прозаїків, переважала творча атмосфера. Цього разу зібралися найкращі поетеси, «найулюбленіші» – наголошує одна з організаторів вечора – Мілена Вітровська. Вірші, проза, романси –  поєднувалися у мелодійній симфонії жіночого слова. Усі твори різнилися своєю тематикою: від пристрасного пориву кохання у рядках Мар’яни Сурмачевської, “темної” філософської лірики Галини Гурієвої, “весняних” віршів і прози Марії Цимбал до гуцульського запалу і містики Власти Властенко, ніжних романсів Йордани Дранчук і безцензурної, вільної прози Юлії Безрукової. Загалом кожна поетеса віддавала свою енергетику залу, а зал віддячував аплодисментами.

Декламація поезії, поєднана із акторською грою, передавали величезну кількість емоцій. “Вірші – це розмова моєї душі” – каже одна з учасниць творчого вечора, поетеса Мар’яна Сурмачевська, котру багато хто знає насамперед, як талановитого фотографа.

Завершилось дійство творчим перформансом молодих поетів.


Степан Пенкалюк, гурток журналістики Міського центру дитячої та юнацької творчості

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!