У Франківську відбувся «Вечір жіночої поезії»

 • 20 жовтня у книгарні “Є” відбувся Вечір жіночої поезії, який організували Мілена Вітровська та Ольга Новак. Такий захід вони в Івано-Франківську проводять уже вдруге.

  Протягом усього вечора, в якому взяли участь 6 талановитих і неординарних поетес, музиканток і прозаїків, переважала творча атмосфера. Цього разу зібралися найкращі поетеси, «найулюбленіші» – наголошує одна з організаторів вечора – Мілена Вітровська. Вірші, проза, романси –  поєднувалися у мелодійній симфонії жіночого слова. Усі твори різнилися своєю тематикою: від пристрасного пориву кохання у рядках Мар’яни Сурмачевської, “темної” філософської лірики Галини Гурієвої, “весняних” віршів і прози Марії Цимбал до гуцульського запалу і містики Власти Властенко, ніжних романсів Йордани Дранчук і безцензурної, вільної прози Юлії Безрукової. Загалом кожна поетеса віддавала свою енергетику залу, а зал віддячував аплодисментами.

  Декламація поезії, поєднана із акторською грою, передавали величезну кількість емоцій. “Вірші – це розмова моєї душі” – каже одна з учасниць творчого вечора, поетеса Мар’яна Сурмачевська, котру багато хто знає насамперед, як талановитого фотографа.

  Завершилось дійство творчим перформансом молодих поетів.


  Степан Пенкалюк, гурток журналістики Міського центру дитячої та юнацької творчості

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!