У Калуші чоловік викрав собаку з “Дому Сірка” та залишив її на вулиці (ВІДЕО)

Вчора, 15 липня, у Калуші чоловік викрав собаку з “Дому Сірка” та залишив її на вулиці.

Близько 17:30 у притулок для собак прийшов невідомий чоловік, скоірш за все у стані алкогольного сп’яніння, переліз через ворота і забрав собаку по кличці Честер, зламавши його вольєр. Крадіжка відбулась, коли всі працівники покинули місце роботи. Про це повідомляє “Калуський Формат”.

“Вранці поступив дзвінок від небайдужої дівчини, що наш собака сидить в траві і тремтить біля їхнього будинку в районі Мінералу. От скажіть, для чого було брати собаку? Що з ним робив цей чоловік, важко подумати. Честер трусився від страху, не впізнав працівників, притулявся до землі і скавулів. Наразі собака у притулку, відходить від стресу”, – кажуть у “Домі Сірка”.

Тих, хто володіє будь-якою інформацією про чоловіка, просять зателефонувати за номером: 095 096 79 26 або 095 751 71 22. На правій руці у нього татуювання, був у нетверезому стані.

У притулках для тварин на Прикарпатті живуть сотні собак. Історія кожного утриманця – особлива. Над кимось вдома знущались, тримали на прив’язі й не годували, когось вважали своєю живою іграшкою, іншого просто викинули на вулицю, а дехто там вже й народився.


Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!