«У керівництва ОДА нема бажання віддавати борги», – директор  підприємства, через яке заблокували рахунки департаменту будівництва

Сьогодні, 29 серпня, в Івано-Франківську відбулась зустріч із директором ТОВ «Мега-Пауер-Буд» Богдан Козак, який представляє фірму «Буд-Енерго-Стандарт». Саме через позов цієї фірми зараз заморожені рахунки департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської ОДА.

Нагадаємо, що мова йде про нібито невиконання структурним підрозділом ОДА взятих на себе зобов’язань щодо повної оплати робіт по будівництву очисних споруд у місті Коломия ще в 2011 році. Проте прикарпатські чиновники підозрюють, що насправді частина робіт підприємством виконана лише на папері.

Пан Богдан каже, що він був здивований прочитавши інформацію, яку подали франківські сайти. Бо раніше він розмовляв із представниками ОДА. І вони запевняли, що кошти шукають.

За словами Козака, 28 лютого 2017 року господарський суд Івано-Франківської області вирішив стягнути з ОДА гроші. А згодом таке рішення підтримав Львівський суд. Зауважимо, що заборгувала облдержадміністрація фірмі більше трьох мільйонів. Тепер же борг сягає 7 мільйонів 378 тисяч. Сума виросла здебільшого через інфляційні витрати.

Чоловік каже, що йому було дивно чути, що роботи виконані тільки на папері.

«Ми вважаємо, що у керівництва ОДА нема бажання віддавати борги. І ми догадуємось чому», – додає пан директор фірми. Також він каже, що не розуміє, чому борг не погасять із екологічного фонду.

Раніше “Галицький кореспондент” писав, що керівництво ТОВ «Буд-Енерго-Стандарт» неодноразово підозрювали в несплаті податків, завищенні вартості ремонтних робіт. Також фірма фігурувала у справі про організацію конвертаційного центру, організаторами якого серед інших був засновник підприємства Юрій Марущак.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!