У Коломиї побудують нову дзвіницю

У Коломиї розпочнеться будівництво дзвіниці з інсталяцією звуку біля церкви св. Йосафата.

Сьогодні, 1 березня, єпарх Коломийський кир Василій (Івасюк), у присутності місцевого духовенства, освятив місце під будівництво та заклав капсулу, повідомляють у прес-службі Коломийської єпархії УГКЦ.

Нова дзвіниця матиме 53 дзвони і буде обладнана сучасним комп’ютерним механізмом за допомогою якого вони автоматично відтворюватимуть мелодії.

Після спільної молитви було урочисто закладено капсулу, в якій вміщена пам’ятка з підписами владики Василія, пароха храму – о. Володимира Касіяна та Андрія Іванчука. По завершенню Преосвященний владика побажав успішного будівництва і закликав усіх небайдужих долучитися до доброї справи.

Будівництво планують закінчити в наступному 2020 році, аби на День міста та наступне храмове свято коломияни почули як звучить сучасна дзвіниця, що буде синхронізована з годинником на ратуші і спільно утворить передзвін.

Нагадаємо, сьогодні в Коломию завітала Марина Порошенко. Першу леді України місто зустріло з віршами і танцями. Марина Порошенко перебувала на Прикарпатті з робочим візитом й, зокрема, відвідала інклюзивно-ресурсний центр, де з‘явився мобільний центр для дітей.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!