У соцмережах розгорілись дискусії через змагання зі спортивної ходьби у Франківську

У соцмережі Фейсбук розгорнулася серйозна дискусія навколо змагання зі спортивної ходьби, які мають відбутися 5-6 березня в Івано-Франківську. У зв’язку із цим з 8:00 до 16:00 буде частково перекритий рух транспорту по вулиці Незалежності, що викликало обурення чималої кількості франківців.

Нагадаємо, рух транспорту буде перекритий згідно прокладеної траси змагань по вул. Незалежності на ділянці від вулиці А. Мельника до кінотеатру «Космос».

«Чия це геніальна ідея перекривати центральну вулицю (Незалежності від кінотеатру Космос до вулиці Мельника) тільки, щоб провести змагання зі спортивної хотьби, в нас в місті що стадіонів для цього мало? Кожен рік одне й те ж, більше ніж на півдня перестає їздити частина тролейбусів + об’їжджай хто зна скільки», – написав користувач Vanya Poturnak.

Користувачі соцмереж пропонують проводити такі змагання в інших частинах міста, враховуючи відсутність спеціалізованого легкоатлетичного стадіону. Водіїв обурює перекриття центральної вулиці, яка ще й обмежить проїзд міського транспорту.

пррр

qaD4zW3Weic

Нагадаємо, в Івано-Франківську відбувся традиційний, уже вісімнадцятий за ліком Міжнародний кубок “Вечірній Івано-Франківськ”.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!