У Витвицькій ОТГ збудують унікальний центр для дітей “Дім Ангела”

На Прикарпатті побудують “Дім Ангела” — унікальний центр для дітей. Це майбутні 270 квадратних метрів затишку в горах, в екологічно чистому регіоні.

Одночасно тут зможе перебувати до 25 дітей. Для початку БФ “Ти-Ангел” збиратиме їх на вихідні, канікули, буде організовувати зимові та літні табори. Також тут хочуть запровадити багато реабілітаційних послуг, зокрема іпотерапію, каністерапію, апітерапію, мистецькі та ігрові програми, залучатимуть психологів, досвідчених тренерів та педагогів, інформують “Вікна”.

Для майбутнього будівництва на території  Витвицької ОТГ виділили землю. Для старту БФ “Ти-Ангел” має один мільйон гривень.

Будівництво «під ключ» обійдеться приблизно у три мільйони гривень, але БФ “Ти-Ангел”  вірить, що з допомогою всіх небайдужих проект стане реальністю вже в недалекому майбутньому.

Волонтер Віктор Хромовий, який зараз готується до навколосвітньої подорожі на велосипеді, під час своєї тривалої мандрівки буде розповідати про проект та допомагати зі збором коштів. Нещодавно Віктор побував на Прикарпатті, познайомився з дітками, заради яких усе це організовується, побачив де саме знаходитиметься реабілітаційний центр.

Всіх небайдужих запрошують долучитися та підтримати фінансово та інформаційно. Реквізити для надання допомоги:

Отримувач: БО “БФ ТИ-АНГЕЛ”
р/р: 26000060398106
КОД (ЄДРПОУ): 36321738
Код банку (МФО): 336677
Банк отримувача: ПриватБанк
Призначення платежу: благодійна пожертва на проект “Дім Ангела”

Нагадаємо, У Франківську на благодійній виставі збирали кошти на інкубатор для новонароджених

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!