“Укрлендфармінг” Бахматюка вибрав напрямок розвитку персоналу в регіонах

Один з найбільших європейських агровиробників, група компаній Ukrlandfarming (Укрлендфармінг) українського бізнесмена Олега Бахматюка, провела децентралізацію в управлінні компанією. Один з найпривабливіших роботодавців згідно з різними рейтингами, агрохолдинг делегує повноваження на місця і підвищує зацікавленість персоналу в регіонах в прийнятті самостійних управлінських рішень.

Про це під час бізнес-сніданку з HR-директорами, який провів в кінці 2018 року Latifundist.com, заявила Наталія Романенко, директор по персоналу Ukrlandfarming. Як повідомила Наталія Романенко, сьогодні керівництво компанією здійснюється в 11-ти кластерах. Крім децентралізації системи управління, в компанії також змінили бізнес-процеси, планування, систему управління, комунікації, а також юридичну систему.

«Було б неправильно для компанії, у якої виробництво зосереджено в регіонах, шліфувати лідерство, інші корисні навички співробітників, в столиці. Також коли всі бізнес-процеси зав’язуються в одному центрі, компанія стає неповороткою, не встигає переформатувати свої дії відповідно до змін на ринку. А щоб йти вперед, випереджати конкурентів, потрібно бути гнучкими», – зазначила Наталія Романенко.

В “Укрлендфармінг” розповіли, що незважаючи на те, що великих ротацій не відбулося, в компанії відчули позитивні результати децентралізації. По-перше, це додало впевненості керівникам на місцях, які в 98% випадків ухвалювали правильні рішення, виходячи з ситуації в регіоні. По-друге, не стало розмитої відповідальності, яка буває при централізації. Кожен директор розуміє, що він сам приймає рішення і несе відповідальність.

“Укрлендфармінг” – найбільший вертикально-інтегрований агрохолдинг України, що управляє земельним банком в 570 тис. Га. Група компаній налічує більш ніж 300 підприємств, на яких в 600 населених пунктах України працюють більше 30 тис. осіб. “Укрлендфармінг” неодноразово відзначений в різних рейтингах як інноваційна компанія і один з кращих роботодавців. Агрохолдинг експортує свою продукцію в 40 країн світу і є одним з найбільших платників податків України.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!