“З Ситником у мене прямий конфлікт інтересів”, – Олег Бахматюк

  • У керівника НАБУ Артема Ситника є прямий конфлікт інтересів у справі VAB банку, пов’язаний з розслідуванням корупційних дій самого Ситника.

    Про конфлікт інтересів директора НАБУ ексвласник VAB банку український бізнесмен Олег Бахматюк розповів в інтерв’ю виданню strana.ua. “Проти Ситника розслідується антикорупційна справа. Головний свідок там – радник моєї рідної сестри Наталії Василюк – Микола Надейко. Все будується фактично на його свідченнях. У будь-якій цивілізованій країні такий збіг свідчить про наявність конфлікту інтересів, про що прекрасно знав генпрокурор Рябошапка, коли вони незаконно передавали справу Ситнику. І те, що він робить – його особиста помста мені за свідчення Надейко”, – каже Олег Бахматюк. – “До речі, я з цим Надейко познайомився в будівлі НАБУ в присутності Ситника і його заступника Новака”.

    За словами Олега Бахматюка, взагалі незрозуміло, на якій підставі НАБУ займається економічним справою, адже НАБУ – орган, який повинен займатися розслідуванням корупції чиновників. “Ситник взагалі не має право займатися Бахматюком і великим бізнесом. НАБУ має займатися корупцією у вищих ешелонах влади. Тому, щоб була підслідність НАБУ, вони і привернули Писарука (колишній перший заступник глави НБУ – Ред.). Це смішно. Де я, а де Писарук?”

  • Нагадаємо, що Артем Ситник, директор Національного антикорупційного бюро України, був визнаний винним судом і заплатив 3,4 тис. грн штрафу за адміністративним протоколом про корупцію після скандального відпочинку в елітному готелі в Рівненській області, за який платили треті особи.

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!