Усі ми обираємо. Усіх нас обирають

  • Ми здатні обрати собі людину для життя як забаганку чи просто кого-небудь, бо вже «час прийшов».

    Погодьтесь, не найкращий варіант – прожити життя з кимось, хто просто трапився на життєвому шляху. Обираючи собі партнера, ми часто розмірковуємо раціонально: він не курить, не п’є, добре заробляє і має той потенціал, який здатен гори звернути!

    Але час показує, що ніщо не є сталим, люди, звички і характер змінюються. Ті, хто подавав великі надії, можуть показати себе не з найкращого боку. Чесні і тихі зраджують, багаті – обманюють, не шанують рідних і т.д.

    У кожного з нас виникає питання, а як же обирати? Чи є певна формула щастя? Скажу вам відверто: однозначної відповіді на це питання немає.

    Адже прагнучи ідеальних стосунків, ми відрізаємо можливість мати стосунки в принципі. Бо у кожній сім’ї є непорозуміння, сварки і примирення. Люди сваряться і миряться, і це нормально.

    Усі ми різні, але чим ідеальніші стосунки, тим більше нам здається, що наш партнер «читає наші думки», «ми закінчуємо фрази один одного». Але це тільки вводить нас в ілюзію того, що ми знаємо, що думає наш коханий чи кохана. І з часом це може дати негативний ефект. Адже часто, кажучи одне, чуємо, як наша половинка стверджує, що ми мали на увазі зовсім інше.

    Як уникнути ідеалізації? Як перестати очікувати ідеального партнера? Як побудувати справді гармонійні стосунки?

    Перше, що варто зрозуміти – це те, що ідеалу не існує. Навіть у найкращого є недоліки.

    Не варто малювати чи розписувати свою ідеальну половинку, відчуйте й опишіть свій стан поруч з ним/нею. Як би ви хотіли почуватися? Які емоції хотіли б відчувати, живучи кожного дня з цією людиною? Саме це і є та потреба, яка не заповнена в нашому розумі.

    Друге: спробуйте розширити коло тих, хто вам подобається. Зверніть увагу на сусіда, який все життя живе з вами поруч і допомагає, коли це потрібно. Подивіться на привабливу дівчину за сусіднім столиком.

    І будьте сміливішими! Не бійтеся знайомитись, розмовляти! Кому потрібні ці примітивні уявлення про ініціативу на зразок «мисливець-здобич»? Ми ж уже пережили цю добу? Проявляйте ініціативу і просто слухайте свої відчуття: «Чи добре мені з цією людиною?» «Чи почуваю я себе комфортно?» «Чи не підлаштовуюсь я під нього/неї? Чи не втрачаю себе?»

    Чи є важливим вік, зовнішність, статус людини, якщо нам з нею добре?

    А про те, як позбутися сумнівів і бути впевненішим, ми поговоримо в наступній статті.

    Будьте щасливими!

    Для персональних консультацій шукайте мене в Facebook: Ievgeniia Kartushova

    Телефон: 066 86 99 101

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!