В Івано-Франківську обговорили проблеми консолідації українського суспільства

Сьогодні, 16 березня, відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Ідея консолідації суспільства та держави у контексті сучасних суспільно-політичних процесів в Україні».

Участь у заході взяв професор ПНУ ім. В. Стефаника Сергій Адамович, заступник керівника Центру з надання безоплатної правової допомоги Володимир Ковальчук, професор ПНУ ім. В. Стефаника Ігор Райківський, голова Громадської ради при облдержадміністрації Віталій Перевізник та голова Івано-Франківського обласного осередку Цивільного корпусу «Азов» Сергій Сивачук.

Під час зустрічі йшлося про історичні передумови формування ідеї соборності України, небезпеки та ризики щодо єдності держави, шляхи утвердження консолідованої української нації.

Наголошувалося на потребі врахування уроків з історії нашої держави, безапеляційного дотримання вимог Конституції та законодавства України, запровадження нових, європейського типу, норм та правил поведінки, лібералізації умов ведення підприємницької діяльності тощо.

Учасники форуму також звернули увагу на важливості долучення до суспільно-політичних процесів якомога більшої кількості молоді, патріотизм якої повинен дати поштовх до розвитку держави.

Читайте також: “Це не ми хворі. Ми здорові люди повертаємось у це хворе суспільство”, – Долик.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!