В Івано-Франківську зареєстровано понад 25 тисяч підприємців

Сьогодні, 10 січня, в Івано-Франківську під час засідання виконкому розповіли про підтримку малого підприємництва в місті.

Надія Кромкач, начальник управління економічного та інтеграційного розвитку наголосила, що основу економічного розвитку Івано-Франківська складає розвиток малого і середнього бізнесу, який сягає 99,9% від загальної кількості економічно активних підприємств.

У звіті йдеться, що Івано-Франківськ за кількістю малих підприємств на 10 тисяч наявного населення займає п’яте місце серед обласних центрів України, а також перше місце за кількістю малих і середніх підприємств на 10 тисяч населення серед обласних центрів.

За даними реєстраційної служби, в Івано-Франківську станом на 1 січня 2019 року зареєстровано 25718 суб’єктів господарської діяльності, з них 13506 – фізичних осіб-підприємців та 12212 – юридичних осіб. Також повідомляється, що у нас спостерігається збільшення кількості підприємців у порівнянні з початком року на 4,5%.

Так, за останні три місяці 2018 року в місті зареєстровано 1049 фізичних осіб – підприємців та 117 юридичних осіб. За 11 місяців 2018 року підприємці сплатили 201,8 млн.грн. єдиного податку, що на 44,8 млн.грн. більше, ніж у відповідному періоді минулого року.

Про сприятливі умови для розвитку бізнесу свідчать результати рейтингу “Regional Doing Business. 2018”, розробниками якого є Офіс ефективного регулювання та Спілка Українських Підприємців. Івано-Франківськ зайняв друге місце серед регіонів за рівнем комфортності для ведення бізнесу в Україні.

Нагадаємо, 220 франківців отримали від Марцінківа відзнаки «За честь та звитягу»

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!