В Єзуполі відкрили новий пункт екстреної медичної допомоги

Вчора, 25 жовтня, в селищі Єзупіль Тименицького району відкрили пункт постійного базування екстреної медичної допомоги.

Нова станція дозволить забезпечити своєчасне надання невідкладної медичної допомоги населенню, що мешкає у цій частині району. Заклад може надавати якісні медичні послуги, а також на 100% забезпечений медикаментами. Відкриття пункту зменшить час доїзду швидкої допомоги з моменту виклику

Як розповіла начальниця відділу медицини катастроф, мобілізаційної роботи та спеціальних питань департаменту охорони здоров’я ІФ ОДА Лідія Сенюта, на створення пункту постійного базування «Єзупіль» з бюджету району було виділено 542 тисячі гривень, селищна рада на функціонування закладу виділила 49 тисяч гривень.  

“На медицині та школі тримається вся Україна. Бо немає села, не буде ніякої об’єднаної територіальної громади, де нема школи і належної медичної допомоги. Це наше майбутнє. Тому сьогодні хочу щиро привітати усіх мешканців цього села та наближених сіл, медичний персонал із відкриттям пункту постійного базування бригади екстреної допомоги. Адже це наслідок старання і праці багатьох людей”, – сказала Лідія Сенюта.

До теми: На Прикарпатті планують збудувати 26 нових амбулаторій

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!