Всі школи Калуша закривають на карантин

Раніше “Галицький кореспондент” повідомляв, що в 1о навчальних закладах міста Калуш тимчасово призупинили навчання. Причиною цього є гострі респіраторні інфекції та грип.

З понеділка, 28 січня, навчання продовжилося тільки у двох школах міста: ЗШ №8 та ЗШ №9. Проте, як повідомила “Калуш ФМ” керівник управління освіти Калуської міської ради Ірина Люклян, із завтрашнього дня, тобто з 29 січня, припиняється навчання і в цих двох закладах.

Це пов’язано з тим, що показники захворюваності в них, перетнули 20-відсотковий поріг. Так, у школі №8 відсутні 29% школярів, а в №9 – кількість доходить до 20%.

Оскільки навчальний процес за рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Калуської міськради припиняли на сім календарних днів, то саме комісія вирішуватиме, чи відновлювати навчання у школах, в яких карантин був введений раніше, чи продовжити його.

Наразі, за словами керівника управління освіти, по школах збирають дані щодо кількості дітей, які ще хворіють. Чергове рішення комісія прийме 29 січня.

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!