Всі школи Калуша закривають на карантин

 • Раніше “Галицький кореспондент” повідомляв, що в 1о навчальних закладах міста Калуш тимчасово призупинили навчання. Причиною цього є гострі респіраторні інфекції та грип.

  З понеділка, 28 січня, навчання продовжилося тільки у двох школах міста: ЗШ №8 та ЗШ №9. Проте, як повідомила “Калуш ФМ” керівник управління освіти Калуської міської ради Ірина Люклян, із завтрашнього дня, тобто з 29 січня, припиняється навчання і в цих двох закладах.

  Це пов’язано з тим, що показники захворюваності в них, перетнули 20-відсотковий поріг. Так, у школі №8 відсутні 29% школярів, а в №9 – кількість доходить до 20%.

  Оскільки навчальний процес за рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Калуської міськради припиняли на сім календарних днів, то саме комісія вирішуватиме, чи відновлювати навчання у школах, в яких карантин був введений раніше, чи продовжити його.

  Наразі, за словами керівника управління освіти, по школах збирають дані щодо кількості дітей, які ще хворіють. Чергове рішення комісія прийме 29 січня.

 •  

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!