“Я не знаю, на чому стою”: Марцінків зустрівся із протестувальниками з Опришівців

Протестувальники з Опришівців прийшли до міського голови Руслана Марцінківа на прийом.

Нагадаємо, жителі вулиць Василишина та Весняна перекрили Коновальця. Так вони хотіли добитися ремонту своїх вулиць. Люди говорили із заступником міського голови Русланом Гайдою, директором департаменту комунальної політики та благоустрою Михайлом Смушаком, начальником управління капітального будівництва Романом Галіпчаком.

Не зважаючи на пояснення Гайди, люди захотіли поговорити із мером міста Русланом Марцінківим. Оскільки мер не прийшов, люди перекрили дорогу. Згодом вони її розблокували і вирішили йти до мера самостійно.

Я за вирішення проблеми конструктивно“, – сказав міський голова.

Він додав, що сьогодні на “чорній п’ятниці” він їздив на їхні вулиці. Також він пояснив, що цьогоріч гроші на капітальний ремонт заклали на вулицю Січинського, а Василишина і справді немає у списку.

Люди пояснили, що за їхньою дорогою ніхто не дивиться, хоча у них багато підприємств, часто вантажівки їздять.

У нас є дві біди, коли падає дощ – треба байдарки. Немає водовідведення. Коли тепло – порохи“, – сказав один з жителів Опришівців.

Міський голова Руслан Марцінків пояснив, що вулиці справді треба робити. Проте вони цьогоріч гроші спрямували на інші об’єкти.

Ми просимо, щоб ви на наступний рік заклали у бюджет нашу вулицю“, – наголосили жителі.

Мер відповів, що перше треба зробити проєкт, може десь Василишина треба буде навіть зменшити, бо вулиця велика у деяких місцях.

Давайте у листопаді-грудня збираємось. Можемо до вас приїхати, але без перекриття дороги. І тоді будемо говорити. Чому у листопаді-грудні? Бо я не знаю на чому я стою зараз“, – сказав мер.

Він пояснив, що не знає, чи будуть гроші, який буде бюджет. Наприклад, кошти мали б бути від забудовників, проте ВРУ відмінила пайову участь.

Також Марцінків пообіцяв, що ямковий ремонт на вулицях Василишина та Весняна зроблять. Крім того, заступник мера Руслан Гайда наголосив, що капітальний ремонт вулиці Василишина коштуватиме 8-9 млн грн.

Я не боюся перекриття доріг, але зараз ми йдемо на зустріч людям: робимо поточний ремонт, робимо проєкт і зустрінемось у наприкінці листопада на початку грудня. Тоді будемо говорити про майбутнє, бо я не знаю, що може ще “вчудити” Верховна Рада“, – сказав мер.

Нагадаємо: На Прикарпатті триває ремонт автодороги державного значення

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!