Яремчанські забудовники переконані: ДАБК намагалась «розвести на хабар»

До законодавства в сфері містобудівної діяльності були внесені зміни.

Про це йшлося сьогодні, 21 лютого, від час засідання круглого столу щодо децентралізації в сфері контролю за містобудівною діяльністю.

До дискусії  долучились представники виконкому Франківської міськради, представники ДАБІ, забудовники, юристи, громадські активісти.

Децентралізація передає частину повноважень від ДАБІ в області до Архбудінспекції на місцях.

Поміж іншого висловились забудовники з Яремче. Представник будівельної фірми Сегін Євген розповідає, купили незавершене будівництво в Яремче та подали дані про зміну замовника. Держбудконтроль одразу прийшов з незапланованою перевіркою, втім жодного акта за підсумками перевірки  надано не було, як і жодних висновків щодо перевірки. Як стало відомо, вони проводились за зверненням «Стоп корупції».

“Далі почались «рухи» довкола нашої будови влітку. Після другої перевірки знову не було жодної інформації. В інтернеті в жовтні я дізнаюсь про те, що мені скасували дозвіл на будівництво”, – скаржиться Євген. Забудовники натякають: «розводили на хабар», адже прискіпувались буквально навіть до розділових знаків.

Натомість представник ДАБК  Кирило Іванюк переконує: «Перевірка була здійснена адекватно, об’єктивно та законно. Дозвіл був скасований правомірно». Та додає, забудовники ухилялись від перевірок.

Зараз справа розглядається в суді.

Читайте також: «Франківськ молодий, але вже мав кількох батьків», – архітектор Володимир Гайдар.

IMG_3696 IMG_3700 IMG_3705 IMG_3708

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!