Замість «Тайко електронікс»: у Франківськ зайшов новий іноземний інвестор

Сьогодні, 23 січня, в Івано-Франківську відбулося підписання договору оренди земельної ділянки для розміщення та експлуатації споруд підприємства ТОВ «ІММОПРЕТТ».

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків наголошує, що незважаючи на те, що «Тайко електронікс» вийшло з Івано-Франківська місто отримало нового інвестора.

«Ми всіляко будемо сприяти, щоб це підприємство розвивалося і надалі, і мало більші потужності. Нам дуже важливо, щоб наше місто мало дружбу із Німеччиною», – додає Марцінків.

Директор ТОВ «ІММОПРЕТТ» Сергій Печенюк додає, що їх фірма вже працює з 1998 року,

«Ми починали з Хмельницької області, хочемо розширюватися і надалі, дякую  за швидкий розгляд питання щодо оренди землі», – каже Печенюк.

Міський голова зауважує, що цього року фірма займе приміщення “Тайко електронікс “, уже наступного року вони планують розширювати виробництво.

До теми: Деякі райони та міста Прикарпаття від закордонних інвесторів отримують мільйони. У деяких взагалі немає інвесторів, і місцева влада мало що робить для того, аби вони з’явились. А хтось старається, проте результат або незначний, або відсутній. Більше про це читайте у матеріалі: Шукаємо інвестора!

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!