Замість «Тайко електронікс»: у Франківськ зайшов новий іноземний інвестор

 • Сьогодні, 23 січня, в Івано-Франківську відбулося підписання договору оренди земельної ділянки для розміщення та експлуатації споруд підприємства ТОВ «ІММОПРЕТТ».

  Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків наголошує, що незважаючи на те, що «Тайко електронікс» вийшло з Івано-Франківська місто отримало нового інвестора.

  «Ми всіляко будемо сприяти, щоб це підприємство розвивалося і надалі, і мало більші потужності. Нам дуже важливо, щоб наше місто мало дружбу із Німеччиною», – додає Марцінків.

  Директор ТОВ «ІММОПРЕТТ» Сергій Печенюк додає, що їх фірма вже працює з 1998 року,

  «Ми починали з Хмельницької області, хочемо розширюватися і надалі, дякую  за швидкий розгляд питання щодо оренди землі», – каже Печенюк.

  Міський голова зауважує, що цього року фірма займе приміщення “Тайко електронікс “, уже наступного року вони планують розширювати виробництво.

  До теми: Деякі райони та міста Прикарпаття від закордонних інвесторів отримують мільйони. У деяких взагалі немає інвесторів, і місцева влада мало що робить для того, аби вони з’явились. А хтось старається, проте результат або незначний, або відсутній. Більше про це читайте у матеріалі: Шукаємо інвестора!

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!