100 лілій в 100 громад заради Перемоги: Тлумач доєднався до акції, яку проводять по всій Україні

 • Тлумацька міська громада долучилася до акції «100 лілій в 100 громад заради Перемоги», ініційованої Асоціацією сільських, селищних та об’єднаних громад України.

  Загалом у цьому проєкті беруть участь 100 громад по всій країні. Тлумацька громада була відібрана однією з них, йдеться у повідомленні Тлумацької міської ради.

  Минулої суботи міський голова Ігор Петрук запросив жителів та гостей міста, які вже стали частиною громади, до висадження лілій та інших саджанців декоративних рослин на клумбах центральної площі міста Тлумача. До акції також долучився координатор проекту в Івано-Франківській області Юрій Івасюк

  Лілія – квітка миру, квітка перемоги, що вже кілька тисячоліть для людства слугує символом незламності, свободи, надії. Різнокольорові лілії символізуватимуть різні народи, які в Україні борються з загарбниками.

  “Щиро віримо у нашу перемогу, підтримуємо ЗСУ, вболіваємо за єдину, неподільну та незалежну Батьківщину! Перемога незабаром настане, а спільно заквітчана центральна площа міста буде нагадувати про важливість триматися разом!”, – підсумовують на сторінці.

 • Як повідомляв “Галицький кореспондент”, КилимМен із Kalush Orchestra та франківська акторка Fiinka продають побачення, щоб допомогти військовим.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!